Dom wczasowy Lipusz,
noclegi Lipusz,
cena od: 25
Oferujemy komfortowy dom jednorodzinny dla 6 - 8 osób położony 20 metrów od jeziora Duże Skrzynki.
Dom wczasowy znajduję się w miejscowości Nowe Karpno koło Lipusza.
Nowe Karpno to malownicza miejscowość położona w kręgu trzech jezior oraz w bezpośrednim otoczeniu rzeki Wda, lasów i łąk.
Do dyspozycji Gości są:
- trzy sypialnie
- garderoba
- duży salon z kominkiem
- dwie łazienki
. zobacz więcej »
Agroturystyka Sztabin,
noclegi Sztabin,
cena od: 30
Dzialalnosc turystyczna prowadzimy od 1999r. w tym okresie udalo nam sie poznac rynek turystyczny, tak abysmy mogli sprostac potrzebom Gosci. Poprzez wspólprace, jaka zawarlismy z odpowiednimi firmami z branzy jestesmy w stanie to uczynic. Turystyka aktywna, indywidualna jak i grupowa jest glównym jak nie podstawowym kierunkiem w rozwoju naszej bazy. Posesja, na której znajduje sie kwatera jest og. zobacz więcej »
Kwatera prywatna Muszyna,
noclegi Muszyna,
cena od: 23
Chcielibyśmy zaproponować odpoczynek w harmonii z naturą, z dala od miejskiego zgiełku i trosk życia codziennego. Malownicza, górzysta okolica otoczona lasami oraz potokami wijącymi się wstęgą u podnóży naszej willi zagwarantują udany dzień, a przy ogniu naszego paleniska spędzą Państwo niezapomniane wieczory wśród przyjaciół i najbliższych.
Wypoczynek na łonie natury - górskie krajobrazy, świerg. zobacz więcej »
Pokój goscinny Bukowina Tatrzańska,
noclegi Bukowina Tatrzańska,
cena od: 0
Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji wypoczynku w naszym obiekcie latem i zimą!
Zapraszamy do drewnianego, komfortowo wyposażonego obiektu, jakim jest GÓROLIK w Bukowinie Ttarzańskiej.
"Hej z bukowiańskik wiyrchów tatrzańskie widoki, hej drugik takik ni ma jako świat syroki"
Naszym gościom proponujemy:
- pokoje 2-,3-,4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV i czajnikiem elek. zobacz więcej »
Hotel Szczyrk,
noclegi Szczyrk,
cena od: 170
"META" Hotel-Restauracja znajduje się w centrum Szczyrku, w bezpośrednim sąsiedztwie całorocznego wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne.
Lokalizacja obiektu sprzyja organizacji konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, biesiad góralskich, imprez okolicznościowych a przede wszystkim aktywnemu, rodzinnemu wypoczynkowi, zarówno w okresie zimowym jak i letnim.. zobacz więcej »