Willa Zakopane,
noclegi Zakopane,
cena od: 60
Willa,pensjonat z 2006 roku,w centrum Zakopanego,w cichej spokojnej okolicy,150 m od Krupówek.Pokoje z łazienkami:6 dwuosobowych,2 trzyosobowe,2 czteroosobowe.Noclegi ze śniadaniem.
Od strony południowej pokoje z balkonami. Mamy też pokoje z łóżkami małżeńskimi. Obiekt całoroczny, ogrzewany geotermalnie.Cena uzależniona od terminu pobytu.Możliwość negocjacji cen przy dłuższych i liczniejszych pob. zobacz więcej »
Hotel Olsztyn,
noclegi Olsztyn,
cena od: 35
Naszym gosciom oferujemy przytulne i komfortowe pokoje z estetycznie wyposazonymi lazienkami i TV.( w kazdym pokoju)Restauracja specjalizuje sie w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Gwarantujemy mila, szybka i profesjonalna obsluge, a takze niepowtarzalna rodzinna atmosfere.. zobacz więcej »
Kwatera prywatna Jaworki,
noclegi Jaworki,
cena od: 25
Zapraszamy do odwiedzenia Partykówki, domu położonego w malowniczej miejscowości Jaworki.
Dla Gości czekają pokoje z łazienkami i TV w cenie 25 do 40 zł od osoby za nocleg (duże zniżki dla dzieci).
Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem, aneksy kuchenne, stół do tenisa, piłkarzyki, plac zabaw, parking, miejsce na grila i ognisko. Możn. zobacz więcej »
Kwatera prywatna Zakopane,
noclegi Zakopane,
cena od: 25
Serdecznie zapraszamy do Domu Podłaźnik I. Obiekt leży w malowniczo położonej dzielnicy Zakopanego – Olcza. Spacerując po okolicy mają Państwo okazję podziwiać piękną panoramę Tatr oraz miasto Zakopane. Niedaleko budynku ok.2km mieści się najbliższy wyciąg narciarski na Pardałówce lub ok. 3km wyciąg Harenda. Do Krupówek jest ok. 4km. 200m od domu jest przystanek autobusowy, skąd można dojechać do . zobacz więcej »
Agroturystyka Darłowo,
noclegi Darłowo,
cena od: 130
Proponujemy Państwu niezapomniany wypoczynek w malowniczym miejscu na obrzeżach Darłowa w odległości 4 km od bałtyckich plaż.
Pobliskie lasy oraz brak ruchliwych ulic zapewnią spokój, ciszę oraz czyste powietrze bogate w jod.
Naszym gościom oferujemy mobilne domki stacjonarnme, w których są: salon z tv, łazienka, wyposażony aneks kuchenny, jadalnia i sypialnia. Każdy domek posiada własne meble o. zobacz więcej »